sex shop
Kategoriler

ZEVKE GÖRE ŞİŞME MANKENLERZEVKE GÖRE ŞİŞME MANKENLER

ZEVKE GÖRE ŞİŞME MANKENLERZEVKE GÖRE ŞİŞME MANKENLER
Paylaş
 

ZEVKE GÖRE ŞİŞME MANKENLERZEVKE GÖRE ŞİŞME MANKENLER

Bazı şişme mankenlerin ya da halk tabiri ile şişme kadınların kalitesi çok düşük olur. Bu yüzdendir ki bu kadınlar da özellikle zevk alamama v ya motive olamama gibi sıkıntılar ortaya çıkar. Bunların başında da baş kısmı boş olan ve kafası cinsel ilişki esnasın da sürekli olarak yere düşen kadınlar gelir. Bu kadınlar yüzünden özellikle erkekler zevk alamama gibi sıkıntılar ile karşılaşır.

Bu türden sıkıntılar ile karşılaşmamak adına dolgu kafa şişme bebeklerden almak en mantıklısıdır. Bunların genel özellikleri mesela alınan bebek oral seks yapabilme yeteneğine sahip ise çok zevkli anların verilmesidir. Bu türden durumlarda yapılan en mantıklı şey iyi bir tercih oluyor. Bu tercihler de özellikle dolgu kafalı kadınlar daha ön plana çıkıyor. Bu şişme kadınların ne gibi özellikleri var diye şimdi düşünüyorsunuz tabi. Bunların en önemli özellikleri çok etkili olmaları ve kafa yapılarının genel olarak insanlarınkine çok benzemesidir. Şişme bebek ister erkek olsun ister kadın bunlar genel olarak gerçek insan kafasına çok yakın olduklarından dolayı bir cinsel ilişki esnasın da insanların psikolojik olarak karşılarında gerçekten de biri varmış gibi hissetmelerini sağlıyor.  dolgu kafa şişme bebeklerde genel bazı özellikler var.

ZEVKE GÖRE ŞİŞME MANKEN

Vücut olarak da kafa olarak da için kesinlikle boş bırakılmaz. Tamamen doldurulduğunu için bunların özellikle perukluların da bazı cinsel fanteziler çok güzel olur. Mesela cinsel ilişki esnasın da partnerinizin saçından tutmayı ve onun saçını sert bir şekilde çekmeyi seviyorsanız ve ya bu konuda fetiş iseniz bu dolgu kafalı şişme kadınlar tam size göredir. Bunun en büyük sebebi ise bunların diğerleri gibi saçlarını çektiğiniz de herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmaması ve gerçek bir insan kafası çekiyormuş hissi yaratılmasıdır. Aynı durum tabi ki kadınların şişme erkekleri de için de geçerlidir.

Şişme erkeklerde de kafa okşanmak isteniyor ise özellikle bu eğer dolgu kafalı değil ise hiçbir zevk alınmaz. Ancak eğer dolgu kafalı alınır ise saçını istediğiniz gibi okşama şansınız da vardır.  dolgu kafa şişme bebekler de bir diğer tercih noktası ise saç rengi ve genel olarak kafa yapısının seçilebilir olmasıdır. Bu şişme bebeklerin hepsinde yoktur. Zaten bu yüzden genellikle bu dolgu kafalı şişme bebekler diğerlerine göre biraz pahalıdır. Ancak arada ki fiyat farkı isteyerek de olsa bu dolgu kafalıyı almamaya sebep değildir. Sadece birazcık fazla bir fiyat ödeyerek çok daha güzel bir şişme bebek olan dolgu kafalı şişme bebeklerden alınabilir. Bu bebeklerden birine sahip olunduğu takdir de çok güzel bir cinsel hayatta yaşanmış olacaktır. Bu yaşanmışlık ile sizler de istediğiniz gibi bir cinsel yaşam yaşama şansı elde etmiş de olursunuz.

Bu yazı 173 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak