sex shop
Kategoriler

FARKLI CİNSEL DENEYİMLERİ YAKALAYIN

FARKLI CİNSEL DENEYİMLERİ YAKALAYIN
Paylaş
 

FARKLI CİNSEL DENEYİMLERİ YAKALAYIN

FARKLI CİNSEL DENEYİMLERİ YAKALAYIN Cinsellik konusunda yeniliklere açık olduğunuzu düşünüyor musunuz? Ya da her türlü zevkli cinsel ilişki deneyimini yakaladığınıza ve bu alanda yapılan yenilikleri takip ettiğinize inanıyor musunuz? Peki sizin şişme bebekler ve ya halk dili ile şişme kadınlar hakkın da ne kadar bilginiz var? Eğer çok fazla bir bilginiz yok ise bu konuda çok fazla bir şey bildiğiniz düşünmeyin. Eğer yalnız bir insansanız ve uzun yıllardır hala mastürbasyon ile kendiniz tatmin ediyor iseniz cinsel zevk açısından çok şey kaybediyorsunuz demektir. Bir insanın sürekli olarak cinsel ilişki yaşayacağı bir partner bulması çok zordur.

Evet ama buna rağmen o kişi kendi çabaları ile de olsa cinsel yaşamını güçlendiremiyor ise sorun tamamen o kişidedir. Peki bunu nasıl yapacağız gibi soruların aklınıza geldiğini tahmin edebiliyorum. Ancak hiç böyle sorular ile aklınızı meşgul etmenize gerek yok bunun cevabı çok basit. Eğer sıradan olan cinsel hayatınızı renklendirmek ve çeşitli farklılıklar ile mastürbasyon çilesinden kurtulmak istiyor iseniz ister kadın olun ister erkek yapmanız gereken tek şey şişme manken almaktır.  Bu ürünlerin insan hayatı için yani en azından cinsel yaşamları için ne gibi bir faydası vardır? bir kere bu ürünleri kullanan insanlar cinsel ilişkilerin de bir partner bulamasalar bile buna ihtiyaç duymazlar. Çünkü şişme manken sayesin de en az bir erkek ve ya bir kadın ile beraber oluyormuşçasına zevk alısınız.

FARKLI CİNSEL DENEYİMLERİ YAKALAYIN

Bu da sizler açısından cinsel ilişkiyi zevklendiren bir durumdur. Sıradan olan her şeyi monoton bir yapıdan çıkarmak tamamen sizin eliniz de eğer bu tarz sıradan bir cinsel yaşamınız var ise ve sırf bir cinsel partneriniz yok diye sürekli olarak mastürbasyon yapmaya kendini mahkum hissediyorsanız çok bir şey kaybetmezsiniz bir kere de olsa bu şişme mankenler de birini denemeniz de fayda var. Üstelik mesela normal de esmer kadınlardan mı çok hoşlanıyorsunuz? Bu şişme mankenlerin esmer kumral ve sarışın gibi hatta ha oral seks yapanları gibi özellikleri de vardır. hatta ha bunların göğüsleri büyük olanların dan ve ya bacak fetişi iseniz bacakları güzel olandan alma şansınız da vardır.

Cinsel anlamda ipler her zaman sizin elinizdedir. zevk alıp almamaya siz karar vereceksiniz. Eğer bir şişme manken alırsanız zevkin doruklarına çıkabilir ve ya hep eskiden olduğu gibi size artık zevk vermeyen mastürbasyonlar yapmaya devam edebilirsiniz. Bunun kararı tamamen size kalmıştır. Eğer bu tercihi doğru bir şekilde verebilirseniz. Çok mantıklı bir şekilde bunu yapma şansınız da vardır. ancak eğer bu kararı doğru bir şekilde vermez iseniz o zaman maalesef ama siz yine mastürbasyon gibi sıkıcı bir cinsel çözüme başvurun en iyisi.

Bu yazı 1129 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak