sex shop
Kategoriler

CİNSEL ÇABALAR

CİNSEL ÇABALAR
Paylaş
 

CİNSEL ÇABALAR

Bir erkek ve ya kadın şişme bebeklerden alırken hep aldığı şişme bebeğin gerçeğe en yakın olmasını ister. Ancak her zaman istenildiği gibi gerçeğe yakın olmaz. Özellikle eskiden düz hiçbir özelliği olmayan şişme bebekler piyasa içerisinde vardı. Sonraları tabi bunlara çeşitli eklemeler yapıldı ve bazı değişiklikler ile ciddi farklar da ortaya çıkmaya başladı. Ancak tabi ki bu hala insanların tam anlamı ile aradıkları ve istedikleri şişme kadın bir türlü olamadı. Bu yüzden özellikle insanlar baktıkların da bunların gerçek bir insan olmadığını anlıyorlardı. Sizler olsun ne var bun da sonuç da zaten bunlar gerçek insan değil mastürbasyon yerine alınan cinsel aletler diyebilirsiniz. Bunu diyen insanlar genellikle bunlarından hiç kullanmayanlar oluyor.

Ancak bunların iyileri alınır ise mastürbasyondan çok gerçek bir cinsel ilişki deneyimine daha çok benzer. Neyse konumuza dönecek olursak bunlar tabi tam anlamı ile insanlara benzemediğinden hala insanlar tarafından çok alınmazdı. Ancak sonraları o kadar çok gelişti ki artık nerede ise bazı insana özgü cinsel ilişki esnasın da gösterilen davranışlar bile bu şişme bebeklere eklendi. Mesela oynar gözlü şişme bebek bunların son modeli ve örneğidir. Şişme bebek alanın da yaşanan bu gelişmenin bu bebeklerden kullanan ve ya kullanmak isteyenler için tabi ki de bir anlamı vardır. mesela oynar gözlü şişme bebek demek hani ilişki esnasın da kadınların gözleri zevkten kayar ve erkekler de bunu gördüklerin de daha çok orgazm olur ya işte o demektir. Kadınlar için de hani erkekler cinsel ilişki esnasın da zevk aldıkların da istem dışı gözlerini kapatırlar ya işte bütün bu davranışları şişme bebeğin yaptığını düşünün.

CİNSEL ÇABALARINIZ BOŞUNA OLMAYACAKCİNSEL ÇABALARINIZ BOŞUNA OLMAYACAK

Emin olun bir şişme bebek ile ilişkiye girdiğiniz de o anın heyecanı ile kesinlikle onun gerçek olmayan yapan biri olduğunu anlamazsınız. Zaten bu ürünü kullanan birçok erkek ve kadın bu ürüne çok şaşırıyor. Bunu ürün sayesin de artık nerede ise diğer şişme bebeklere olan talep her geçen gün düşmeye başladı. İnsanlar daha çok bu ürünü almak istiyor. Tabi bu diğerlerinden o kadar iyi ki hiçbir şekilde bir sıkıntı ile karşılaşmadan çok kolay bir şekilde bu ürünlerden alabiliyorsunuz. oynar gözlü şişme bebek almak isteyen biri bu kadar kaliteli bir ürünün pahalı olduğunu düşünebilir. Oysaki kesinlikle böyle değildir. Aksine bu ürün ortalama olarak bazı yerler hariç nerede ise diğer şişme bebekler ile aynı paraya satılır. Bu sadece şişme bebeğe üretici firmalar tarafından eklenen olumlu bir özelliktir. Çok bir maliyeti yoktur ancak insanlar için gerçekten de çok büyük biz haz vermektedir. Bunu göz önüne alarak da son yıllar da çok fazla satılmaktadır.

Bu yazı 178 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak